קורס ציור ורישום

אמנות הציור היא צורת האמנות מהעתיקות שיש ואחת הפופולריות ביותר. פעולת הציור לכאורה קלה - לוקחים עט, טוש, עפרונות, מכחול או צבעים, כלי נוסף שעליו מציירים, וקדימה לעבודה. ישנו מגוון רחב של  טכניקות שאותן לומדים בסדנאות השונות, קורס ציור ורישום הוא סדנה שבו תוכלו ללמוד כמה מהן.

 

כאשר לומדים ציורי רישום, בנוסף לחומר תאורטי מעשיר כמובן יש חלק נכבד להתנסות המעשית כבר מההתחלה. תלמדו מה משמעות המושגים קו וכתם, קומפוזיציה, פרופורציה ובניית חלל, וכמובן כיצד ליישם אותם ביצירת האמנות שלכם. שיעורי רישום יעשירו אתכם בטכניקות מגוונות, כמו למשל רישום בפחם טבעי, רישום בשמן, רישום טונאלי, רישום במכחול יבש ורישום בגריעה. בקורס תלמדו על המסורת העתיקה של הרישום, מה שיעניק לכם ידע מהנה והבנה גדולה יותר של היצירות אותן אתם רואים.

 

למה דווקא קורס ציור ורישום? אם יש לכם מחברת שלכם בסביבה, קחו אותה לרגע והסתכלו עליה. אנחנו יכולים לנחש בסבירות גבוהה שבמקום כלשהו במחברת, אולי על כריכתה, אולי על חלק מהדפים הפנימיים, תמצאו ציורים או קשקושים בדמות צורות הנדסיות שונות. כלומר גם אם לא ידעתם שאתם עושים זאת - אתם כבר עוסקים בציור וברישום. נכון, אתם לא יודעים לעשות את זה באופן מקצועי, אבל אם כבר הכישרון הזה חבוי בכם ומתפרץ על דפי נייר אקראיים, שיעורי רישום זה המקום שבו תוכלו לתת דרור לכישרון שלכם.

 

גם ציירים ואמנים מנוסים לא תמיד יודעים איך להתחיל את הציור שלהם וחוטפים "בלק אאוט" כשהם עומדים מול משטח הציור או הרישום. קורס ציור ורישום ילמד אתכם כיצד להתגבר על המחסומים והמכשולים הרגשיים והנפשיים שלכם, ויספק לכם את הכלים למשחקים בפרופורציות, בצבעים, וכן תרכשו מיומנויות חדשות ותפתחו דרכי חשיבה חדשות, מעין צוהר חדש להסתכלות על העולם הפנימי שלכם.


קורס ציור ורישום הוא המתנה הכי מפנקת שאתם יכולים להעניק לעצמכם. שיעורי רישום ב"הבית של תאודור" יעזרו לכם להתנתק לכמה שעות מהעולם החיצוני ומטרדות היום יום, במעין תחנת עצירה מהחיים המהירים ושלל העיסוקים היומיומיים שלכם. באווירה רגועה, מעשירה ותומכת תוכלו לפתח את הכישרון החדש שלכם, ללא רעשי רקע, עד שתהפכו לאמנים שאתם

בואו לצייר איתי

מלאו פרטיכם
ואצור קשר בהקדם:


 
כתובת:
מצודת בית"ר 8, קומה א'
דוא"ל:
karakal.the1@gmail.com
טלפון:
072-33-80-884