סדנאות יצירה בבת ים 

אמנות ויצירה מזינות את הנפש שלנו. גם אם אתם עסוקים באמת ומגיעים הביתה סחוטים אחרי יום עבודה בלי טיפת אנרגיה, אתם צריכים פעילות שתרומם את הרוח. סדנאות יצירה בבת ים יכולות להיות הפתרון לכך, ואחרי שתתחילו עם זה תבינו עד כמה זה מוסיף לכם אנרגיה, משפר את מצב הרוח ונותן לכם משהו לצפות במהלך השבוע עד המפגש הבא.

 

אם החיים שלנו כל כך עמוסים, גם עם שעות עבודה מרובות בעבודה, אולי חלקכם גם לומדים באוניברסיטה, וחלק אחר רץ אחרי הילדים, למה שנוסיף להם עוד עומס בדמות סדנת יצירה בבת ים? סדנאות יצירה בבת ים יקנו לכם יכולת חדשה, כישורים חדשים ובעיקר נותנות מזון לנפש שלכם שכל אחד צריך, גם האנשים האנליטים והמחושבים ביותר.

 

חישבו על זה, רוב בני האדם הבוגרים הולכים במשך שנים ארוכות עם אותו ארגז כלים שבו מוחזקים כל היכולות והכישרונות של כל אחד מהם, מבלי שהם מתפתחים ומשתדרגים. דרך טובה לשבור את שגרת היומיום וללמוד להתפתח מחדש היא סדנא לציור בבת ים. סדנאות כאלו מאפשרות גם לצאת ממעגל החברים הרגיל ולהכיר אנשים חדשים, חברויות חדשות, לפעמים אפילו בני זוג שחולקים את אותה האהבה שלכם לאמנות..

 

סדנאות יצירה בבת ים גם תורמות להתפתחות החשיבה והמוח. תוך כדי עבודת היצירה שלכם המוח לא מפסיק להתפתח וללמוד כל הזמן דברים חדשים. אתם רוכשים כל העת כישורים ומיומנויות שמצריכים חשיבה חדשה עד שתגיעו לתוצר הרצוי.

 

אחד התחומים הפופולריים ביותר בתחום האמנות הוא הציור. לאורך אלפי שנים בתרבות האנושית קיים תיעוד של ציורים שציירו בני האדם מתקופות קדומות ביותר. הציור נתפס בציבור כסמל לאמנות, סדנאות ציור הן פופולריות במיוחד, ואין כמעט מישהו שלא השתתף במהלך חייו עוד מילדותו בשיעור ציור כזה או אחר. לכן סדנא לציור בבת ים מומלצת גם אם אין לכם שום ניסיון אמנותי קודם.

 

אם אתם מחפשים סדנאות יצירה בבת ים, הבית של תאודור הוא הכתובת עבורכם. הירשמו עוד היום לאחד הקורסים, ופתחו לעצמכם דלתות לעולמות חדשים באווירה רגועה, מעשירה ותומכת.


בואו לצייר איתי!


מלאו פרטיכם
ואצור קשר בהקדם:


 
כתובת:
מצודת בית"ר 8, קומה א'
דוא"ל:
karakal.the1@gmail.com
טלפון:
072-33-80-884