סדנאות ציור בבת ים

לאורך אלפי שנים בתרבות האנושית קיים תיעוד של ציורים שציירו בני האדם כבר בתקופות קדומות ביותר. הציור נתפס בציבור כסמל לאמנות, סדנאות ציור הן פופולריות במיוחד, ואין כמעט מישהו שלא השתתף במהלך חייו עוד מילדותו בשיעור ציור כזה או אחר. עבור מי שמחפש דרך לפתח את כישורי הציור שלו, סדנאות ציור בבת ים הן הפתרון הטוב ביותר.

 

האם אתם מכירים את המושגים קו וכתם, קומפוזיציה, פרופורציה ובניית חלל או שאין לכם כל מושג מהו פשרן? סדנאות רישום בבת ים ילמדו אתכם מבחר מגוון של טכניקות, כמו למשל רישום בפחם טבעי, רישום בשמן, רישום טונאלי, רישום במכחול יבש ורישום בגריעה. אלו הם מושגי בסיס להבנת הערכים הציוריים ופיתוחם. בסדנאות הללו תוכלו ללמוד על המסורת העתיקה של הרישום, מה שיעניק לכם ידע מהנה והבנה גדולה יותר של היצירות אותן אתם רואים.

 

אם תחפשו באינטרנט, תמצאו מגוון רב של מדריכים ברמות שונות, חלקם אפילו מצוינים לרישום וציור באופן עצמאי. אז מדוע עליכם להתעקש על סדנת רישום בבת ים? היתרון של סטודיו הוא בכך שבאמצעות העבודה עם המדריך יהיה מי שידריך אתכם פנים אל פנים, ידע לתת לכם טיפים וטריקים לשיפור הטכניקה שלכם, וכמובן שאין תחליף לאינטראקציה בין-אנושית עם חברי הקבוצה האחרים, מהם תוכלו לשאוב השראה ולהעניק להם השראה.

 

סדנאות רישום בבת ים אינן מצריכות ידע מוקדם. לא משנה אם אתם חסרי ניסיון לחלוטין או שכבר צברתם ידע אמנותי כלשהו, סדנאות ציור בבת ים יאפשרו לכם לפתח את הכישרון שנצור בכם ולרכוש מיומנויות ודרכי חשיבה חדשות. מעבר לחומר התאורטי, כמובן ישנה גם התנסות מעשית. במסגרת סדנאות ציור בבת ים תלמדו על הצבעים השונים, כלי הצביעה והמשטחים. עוד תלמדו על משטח הציור שזמין בכל בית - הנייר, וכן על הקנווס, משטחי אבן, ועץ.

 

במקום לזרוק את הכישרון שטמון בכל אחד מאיתנו על סתם דף נייר עם עט פשוט, פתחו את היכולות שלכם באמצעות סדנת רישום בבת ים. הבית של תאודור מארח מגוון סדנאות ציור בבת ים, מקום שבו כל אחד מאיתנו יכול לקבל את הפסקה ממרדף החיים של עבודה, לימודים או טיפול בילדים שכולנו זקוקים לו. הבית של אדוארד מזמין אתכם להעניק מתנה לעצמכם באווירה נוחה, רגועה ומעשירה.

בואו לצייר איתי


בואו לצייר איתי!


מלאו פרטיכם
ואצור קשר בהקדם:


 
כתובת:
מצודת בית"ר 8, קומה א'
דוא"ל:
karakal.the1@gmail.com
טלפון:
072-33-80-884