לימוד ציור פנים

כמה פעמים ישבתם מול מחברת או דף וניסיתם לשרבט דמות של אדם או פנים, עם שיער מתנפנף ב"רוח" ומבט מלא משמעות? וכמה פעמים התעצבנתם שהשפתיים יצאו עקומות, השיער יצא פרוע והעיניים ממש לא ריאליסטיות? גם אם אתם מתחילים לגמרי וגם אם כבר צברתם ניסיון בעולם הציור, לימוד ציור פנים הוא אמנות בפני עצמה.

 

אם אתם מתעניינים באמנות הציור או שאתם כבר עוסקים באמנות, כדאי לכם לקחת את זה צעד קדימה עם לימוד ציור דמויות. ללמוד לצייר פנים זהו תחום שמתפתח בצורה אדירה, ובאינטרנט אפשר למצוא אין-ספור מדריכים מאוירים ומצולמים בווידאו שמסבירים איך ללמוד לצייר פנים.

 

לימוד ציור פנים יכשיר אתכם עם טכניקות ציור שאחרי שתתמקצעו בהן, תהיו המומים ומופתעים מהיכולת שלכם ליצור דמויות ריאליסטיות, עם שיער שנראה אמיתי ושפתיים בשרניות. לא משנה אם הרישום שלכם יהיה בצבעים או בשחור לבן, לימוד ציור דמויות יפתח בכם כשרונות שלא חשבתם שיש בכם.

 

כל אחד יודע לצייר משהו, אבל רובנו לא יודעים איך לעשות את זה באמת טוב, ולכמעט כל אחד מאיתנו היו מישהו או מישהי בכיתה שהיינו בוהים בהם מציירים כל כך יפה ומדויק, ובכזה חוסר מאמץ. פעולת הציור היא לכאורה קלה - לוקחים כלי מצייר, כלי שעליו מציירים, וקדימה לעבודה. אולם לימוד ציור פנים מהווה מכשול גם לציירים מנוסים יותר, שכן יש כאן משמעות גדולה במיוחד בכל הקשור להתייחסות לפרופורציות, משחקי צבעים שמעניקים עומק נכון, וכן רכישת מיומנויות שמאפשרות לצייר את הקווים כפי שצריך, מבלי שהיד תרעד או תסטה מהמקום.

 

אם ניסיתם לבד בבית או באמצעות המדריכים שנמצאים ברשת ולא הצלחתם, אל תרגישו רע עם עצמכם ואל תקבעו שאתם חסרי כישרון. כדי ללמוד לצייר פנים בדרך מקצועית, מומלץ לפנות לקורס מקצועי, עם מדריך בשר ודם שעומד לפניכם, ויודע לכוון את היד ואת העין שלכם, ומדריך אתכם למה עליכם לשים לב ויודע איך לתקן אתכם בזמן אמת. הבית של תאודור מארח מגוון קורסי לימוד ציור פנים, ומי יודע - אולי יום אחד גם דמות שאתם ציירתם תימכר באתרי אמנות.

בואו לצייר איתי

מלאו פרטיכם
ואצור קשר בהקדם:


 
כתובת:
מצודת בית"ר 8, קומה א'
דוא"ל:
karakal.the1@gmail.com
טלפון:
072-33-80-884